S Elvisem se seznámila v roce 1959, kdy jí bylo pouhých 14 let. A brali se až o sedm let později, přesto Priscilla tvrdí, že spolu před svatbou nespali. „Vzala jsem si svůdné černé prádlo, ale on mě jen políbil, velmi vášnivě, to je pravda, ale to bylo všechno. Tak jsem byla ještě v 21 letech panna,“ říká Priscilla.

Později byl ovšem velmi vynalézavý a jeho předehry bohatě předčily jakoukoliv její fantazii. „A uměl to s jazykem, moc dobře,“ směje se žena, která s králem rock´n´rollu žila 6 let a měla s ním dceru Lisu Marii (53). Navíc byl Elvis podle všeho sexuálně velmi zdatný. „Byl k neutahání, zvlášť když si vzal nějaké drogy. Jednou mi také něco dal, ale já drogy nikdy nebrala, a tak jsem byla dva dny úplně mimo,“ vzpomíná Priscilla.

Manželé si při sexu s oblibou »hráli na doktora«. Elvis byl lékař, Priscilla sestřička a vzájemně se prohlíželi. Diagnóza byla vždy stejná: Okamžitý sex! Jindy přivedl Elvis nějakou cizí dívku a chtěl, aby s Priscillou předstíraly lesbický sex. Při tom si je filmoval a někdy se k nim i přidal. Podle jednoho životopisce měl dokonce v pokoji pro hosty dvojité zrcadlo, aby mohl sledovat milence, kteří si to »rozdali« během jeho proslavených večírků.

Elvis také pořídil mnoho pikantních fotografií sebe a své ženy. „Měl je ve stříbrném kufříku, po jeho smrti mi ho dali. Fotky jsem zničila, ale několik jich zřejmě stále někde bude,“ říká žena, kterou si Elvis někdy vzal násilím. „Takhle miluje opravdový muž,“ citovala zpěváka, který ji v takových případech vlastně znásilnil. Postupně ale sex vyměnil za prášky a během posledních 8 měsíců života mu jeho lékař vydal 199 předpisů na zhruba 10 000 dávek sedativ, amfetaminů a narkotik.

VIDEO: Šafářová převzala ocenění po Vondráčkové. A Špaček o boji s rakovinou

Video
délka: 02:10.76

Šafářová převzala ocenění po Vondráčkové. A Špaček o boji s rakovinou Bára Horáková

Fotogalerie
29 fotografií