Zpěvák, komik a moderátor Marián Čekovský si rozhodně nemůže stěžovat na to, že by se mu nedařilo. Porotcuje v pěvecké soutěži SuperStar a mezi diváky je mimořádně oblíbený, v soukromí je šťastný se zpěvačkou Natašou Džunkovou (38), se kterou má synka Alexeje (5). Z předchozího vztahu s dnes již ex-manželkou Ľubkou (50) má dcery Hannah (19) a Sofii (16). O těchto dětech známého muzikanta věděla jak široká veřejnost, tak i média. Klan Čekovský se však v září minulého roku zcela tajně rozšířil o dalšího člena!

O synkovi Nikolajovi totiž dosud věděli jen Čekyho nejbližší, on sám se o svém nejmenším pokladu nezmiňoval nikde. „Jsem velmi šťastný, že jsem byl obdarován dalším dítětem. Teď už vím, co znamená být boháč, neboť děti jsou bohatstvím,“ řekl slovenskému deníku Nový Čas dojatý umělec, který tak konečně přiznal čtvrté dítě i veřejně. Rovněž vysvětlil, proč se o chlapečkovi dosud nikde nezmiňoval: „Netajil jsem to úmyslně, jen jsem o tom nemluvil. To proto, že se narodil v období korony, a v té době měli lidé jiné starosti…“ objasnil svůj postoj.

VIDEO: SuperStar 2021: Jsi hluchá jako poleno!

Video
délka: 01:08.20
Video se připravuje ...

SuperStar: Jsi hluchá jako poleno! TV Nova

Až dosud ale nezveřejnil žádný synkův snímek na sociálních sítích. To se ale změnilo v momentě, kdy se na jeho profilu objevila momentka malého chlapečka v červeno-bíle proužkovaném tričku. Přestože by si jeho příznivci mohli myslet, že jde o nějakou starší fotku syna Alexeje, ve skutečnosti je to nejmladší člen Čekyho rodiny. „Ano, je to Niko. Velmi se raduji, že ho máme, užívám si to na sto procent,“ potvrdil hrdý čtyřnásobný otec, který se společně s Patricií Pagáčovou (32) a Monikou Bagárovou (27) připojil do skupinky novopečených rodičů.

Pagáčová je totiž maminkou dcerky Bibiany (4 měsíce) a Bagárová má doma rozkošnou dcerku Rumii (1). V pauzách při natáčení SuperStar si tak tito porotci mohou vyměňovat postřehy z rodičovského života. Kromě nich je v porotě oblíbené hudební reality show ještě (dosud) bezdětný moderátor Leoš Mareš (45) a zpěvák Pavol Habera (59), jenž má ale děti už poněkud odrostlé. S modelkou Danielou Peštovou (50) má syna Paula Henryho (12) a dceru Ellu (19), a z předchozího manželství dceru Zuzanu (36), díky níž je dnes již dědečkem.
Fotogalerie
24 fotografií