Každý má svoji minulost, tím pádem povětšinou i fotoalbum vesměs vtipných snímků zachycujících jedince od narození do současnosti. Kde se vzala, tu se vzala fanstránka Mariána Čekovského na instagramu, která příznivce slovenského hudebníka pravidelně těší fotkami z archivu. Kde je autoři instagramového profilu vzali, nepřiznali. Radost ale udělali zjevně i Mariánovi samotnému.

Hudebník a komik, původem z východního Humenného, totiž většinu fotek zachycujících ho v období dětství a dospívání přesdílel na svém oficiálním profilu. A tak si fotky Mariána Čekovského „zamlada“ může prohlédnout kromě šesti set sledujících fanstránky i téměř dvě stě tisíc fandů oficiálního profilu letošního porotce SuperStar.  

A aby bylo jasné, že fanoušci, kteří fotky na sociální sítě nahráli, jsou skutečně ortodoxní, opatřili každou z fotek nějakým grafickým detailem. Povětšinou jsou to srdíčka na důkaz lásky a oddanosti. Aby ale nikdo nezůstal na pochybách, na většině z nich se objevila i anglická věta: „I love you.“ Tedy: „Miluji tě.“ A to už samozřejmě počechrá ego. Tak se není čemu divit, že právě o tyhle fotky se Marián Čekovský s radostí podělil.

VIDEO: SuperStar: To byla psychiatrie! Chtělo se mi blít! Kat Paľo tvrdě zkritizoval soutěžícího.

Video
délka: 02:12.04
Video se připravuje ...

SuperStar: To byla psychiatrie! Chtělo se mi blít! Kat Paľo tvrdě zkritizoval soutěžícího. TV Nova

Fotogalerie
51 fotografií