Tenisovou kariéru před dvěma roky pověsila na hřebík, o to víc je vidět ve společnosti, kde téměř vždy bývá středem pozornosti. Jejím stylistou je už roky Andrej Kusalík, který ji rozhodně nešetří.

„Naštěstí mám dost kuráže a odvahy na modely, co mi Andrej vybírá. Mám ráda extravaganci a mým vzorem je Kim Kardashianová, která dodala kuráž ženám, co nemají postavu vyhublých modelek. Sama jsem malá a díky sportu mám svaly, ale důvěřuji Andrejovi,“ řekla Blesku čtvrtá nejlepší tenistka světa. Do metropole ji přivedla kosmetika, kterou sama používá a je i její ambasadorkou.

VIDEO: Dominika Cibulková v průsvitném modelu: Nevadí mi provokovat!

Video
délka: 04:02.80

Dominika Cibulková v průsvitném modelu: Nevadí mi provokovat! Markéta Reinischová

Společně s majitelkou značky Natálií Selvekovou přiletěla soukromým letounem a v Praze se zdržela jen přes noc. Síťované šaty, pod kterým měla tělové body, jsou z dílny české módní návrhářky Zuzany Kubíčkové.

Dominika Cibulková je maminkou ročního syna Jakuba, kterého má s manželem Michalem Navarou. „Manžel by už chtěl druhé dítě, ale prosím ho, že když jsem konečně zhubla, tak si to chci chvíli užít. Zatímco většina žen kojením hubne, já naopak přibírala, a tak kila šla dolů, až když jsem přestala kojit,“ netají se blondýnka.

Fotogalerie
42 fotografií