„Když jsem Dominiku uviděl, rozplakal jsem se a roztřásl, bylo to něco neuvěřitelného,“ přiznal hrdý novomanžel. Tenistka pak vtipkovala, že slz od svého milého čekala daleko víc, protože je prý o něm známo, že je citlivá povaha.

Když pak novomanželé vycházeli z bratislavského kostela sv. Martina, rozdávali už jen samé úsměvy. Nutno ale říct, že ženich byl po celou dobu lehce v pozadí, veškerou pozornost na sebe strhla nevěsta v nádherné róbě za půl milionu korun od španělského salonu Pronovias s pětimetrovou vlečkou a ještě o dva metry delším závojem.

Michal je ale na takovou roli zvyklý. Své ženě obětoval vše, včetně slibně rozjeté kariéry, a začal s ní jezdit po světe. Osudová láska přitom začala banálně, nepovedeným Michalovým vtípkem...

Na diskotéce v nočním klubu, kde se v roce 2010 poprvé potkali, se jí zeptal: „Ahoj, ty hraješ ten badminton?“. Dominika ale trapnou otázku přešla, vyměnili si čísla a pak už si posílali jednu zprávu za druhou. Po tenistech Gaëlu Monfilsovi a Jürgenu Melzerovi, který je mimochodem exmanželem české tenistky Ivety Benešové, si tak Cibulková našla partnera mimo svou branži.

Michal se nakonec rozhodl zanechat své práce na slovenském ministerstvu zemědělství. „Hledali jsme řešení, jak skloubit lásku s vrcholovým sportem, a tak jsme se rozhodli, že opustím práci a Dominiku budu doprovázet na cestách po turnajích. Od té doby jsme spolu stále,“ vysvětlil Navara.

Zasnoubili se už po dvou letech, svatba ale nakonec přišla až čtyři roky nato. Zatímco zásnuby byly tajné, datum i místo svatby pak už snoubenci oznámili bez jakýchkoli okolků dva měsíce před svým velkým dnem.

Fotogalerie
22 fotografií