A aby to celé bylo ještě vtipnější, současná přítelkyně Gavina Rossdaleho má s jeho první ženou společné i křestní jméno. Hudebníkova současná vyvolená má v dokladech zapsané jméno Gwen Singerová (26) a od jejího nového partnera ji dělí celých devětadvacet let. Ovšem není Gwen jako Gwen.

Zatímco Gwen číslo jedna okouzlila svět svým medovým hlasem, svérázným hudebním projevem a nápaditými videoklipy, Gwen číslo dva, byť její příjemní Singer znamená v překladu zpěvačka, není známá pro svůj pěvecký talent. Její velkou zálibou není zpěv, ale předvádění krásně tvarovaného těla na sociálních sítích. Ty Gwen Singerová poctivě zásobuje hodně odvážnými fotkami. Tělo mladší Gwen tak není žádným neprobádaným územím, které by znal jen Gavin.

Pohled na Gwenina stehna, kulaté hýždě i naditý dekolt potěší každého zvědavce, který do vyhledávače zadá její jméno. Aktuálně si sice Gwen Singerová nabarvila vlasy nahnědo, dokud ale byla platinovou blondýnkou, byla od Gwen Stefaniové témě k nerozeznání. A co na to světově známá zpěvačka a Gavinova bývalka? Vzhledem k tomu, že se nedávno provdala za kolegu zpěváka a porotce americké soutěže The Voice Blakea Sheltona (45), je nejspíš úplně v klidu.     

Fotogalerie
54 fotografií