Slavná popová královna Madonna ocenila „sebevědomí“ svého dospívajícího syna Davida tím, že online sdílela video, na kterém se za doprovodu devadesátkové pecky The Power od německé skupiny Snap! promenáduje po domě a pořádně u toho kroutí vysportovaným pozadím.

Na tom by relativně nebylo nic až tak divného či neobvyklého, jenže mladý muž má u toho na sobě oblečené bílé šaty značky Mae Couture s velkými černými písmeny vytištěnými na látce. Ty jsou krásné, hedvábné… a dámské. „Sebedůvěra je všechno,“ pochvalovala si hrdá maminka Madonna chování chlapce z Malawi, kterému dala domov v říjnu 2006.

V závěru videa se mladík, který podle všeho skutečně nemá nouzi o sebevědomí, spokojeně protahuje v kuchyni a libuje si, že nosit šaty je zábavné. „Cítím se tak volně, jestli víte, o čem mluvím,“ usmívá se a ukazuje si do rozkroku.

Není divu, že Madonna, která si postavila celou svou kariéru na skandálech a provokaci, je na synáčka pyšná – ostatně nechala se slyšet v jednom z rozhovorů pro magazín Vogue, že ze všech jejích dětí, ať už těch vlastních či nevlastních, má právě David Banda „nejvíc jejího DNA“. Projevuje se to nejspíš tak, že mu nic šokujícího není cizí.

VIDEO: Podívejte se jak vypadala Madonna od mala až doteď.

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se jak vypadala Madonna od mala až doteď. youtube.com/toptenfamous/BPŽ

Pod příspěvkem se to jenom hemží komentáři, které obdivují mladíkovu odvahu, oceňují boření genderových stereotypů, a našli se dokonce tací, co v žertu varovali topmodelku Naomi Campbellovou (51), že jí v chlapci se štíhlou postavou a zadečkem jak dva kmínky roste konkurence na přehlídkových molech.

Další však zpěvačce vyčítali, že se svými dětmi manipuluje. „Nejdřív jsi z něj chtěla udělat fotbalistu, teď z něj děláš Billyho Portera? Jsou to děti, ne panenky na oblékání,“ připomínali zpěvačce v odkazu na herce Billyho Portera (51), který vyvolal velký rozruch tím, že se na předávání Zlatých glóbů objevil v dámských šatech.

Fotogalerie
87 fotografií