Zpěvačka Billie Eilish si své soukromí úzkostlivě hlídá. A i když z něj něco málo ukázala v dokumentu The World's A Little Blurry, úspěšně se jí podařilo utajit, že prý už od minulého roku randí se začínajícím hercem Matthewem Tylerem Vorcem, v jehož filmografii prozatím nenaleznete žádné zajímavé snímky či seriály, ale jistě se to brzy změní. I kdyby jenom kvůli slavné přítelkyni… Dvojice si však tentokrát podle všeho nedávala pozor, jelikož tyhle dvě vrkající hrdličky byly viděny, kterak společně se zpěvaččiným pejskem Sharkem jdou pro kávu.

I přes teplé počasí, jaké nyní v Kalifornii panuje, byli oba mladí lidé zababušení do mikin, a před koronavirovou nákazou se kryli rouškami – které pak ale ihned odložili, aby si dopřáli horkého nápoje. Zpěvačka, která se do té doby objevovala venku maximálně tak ve společnosti svého bratra Finnease O’Connella (23), s nímž také vystupuje, se ke svému novému partnerovi jaksepatří měla, pokládala si na něj hlavu a objímali se, a bylo vidět, že si užívají vzájemné blízkosti. Ve chvíli, kdy se jejich vztah „provalil“, si herec raději ihned uzamkl účet na instagramu a nastavil jej jako soukromý.

VIDEO: Billie Eilish v Praze, 20. srpna 2019

Video
délka: 00:14.49

Billie Eilish v Praze, 20. srpna 2019. Kateřina Harakalová

Nu, stejně už bylo pozdě. Jejich společné snímky již zaplnily sociální sítě a spustily úplnou lavinu nejrůznějších reakcí, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Někteří fanoušci interpretce hitů Bad Guy, Ocean Eyes či No Time To Die (což bude ústřední písnička nejnovější Bondovky, pokud někdy vstoupí do kin... její premiéra se totiž kvůli pandemii neustále odkládá) její lásku přejí, jiní jsou zase pohoršeni faktem, že je mu téměř třicet, zatímco ona je podle amerických zákonů ještě nezletilá. A další mají prostě zlomené srdéčko, že si „jejich“ Billie našla partnera.

Vorce  pochopitelně není jejím prvním přítelem, před ním veřejně randila s rapperem Brandonem Quentionem Adamsem (25). Rozešli se ale v roce 2019. „Prostě jsem s ním nebyla šťastná,“ prohlásila zpěvačka ve výše zmiňovaném snímku, který mapoval její zatím krátkou, ale velice hvězdnou kariéru. „Neměla jsem zájem o stejné věci, jaké chtěl on, a nebylo to vůči němu fér. Nemyslím si, že by někdo měl být v takovém vztahu.“ Po boku Verceho ovšem působí velice šťastně a nezbývá než doufat, že jim tento růžový obláček zamilovanosti vydrží co nejdéle…
Fotogalerie
107 fotografií