Alessandra Ambrosiová se narodila 11. dubna 1981 ve městě Erechim v Brazílii, mezi jejími předky však najdete Italy a Poláky. Modelingu se věnuje již od svých dvanácti let a díky tomu spolupracovala s předními módními značkami, od Armaniho přes Christiana Diora až po Ralpha Laurena. V pouhých osmnácti se stala andílkem Victoria’s Secret, a „andílkem“ pak byla dalších 17 let. V květnu 2007 byla vybrána časopisem People mezi 100 nejkrásnějších lidí světa, časopis Forbes ji v roce 2012 zase zařadil na šesté místo seznamu nejlépe placených modelek (teď by měla být na čtrnáctém).

Jednu dobu měla i herecké ambice – mihla se v bondovce Casino Roayle po boku Daniela Craiga (53), v komedii Táta je doma s Willem Ferrellem (53) a Markem Wahlbergem (49), či v komediálním seriálu Jak jsem poznal vaši matku.

Modelka, která má vlastní značku GAL Floripa, zcela popírá, že by za svůj půvab vděčila šikovným ručičkám plastických chirurgů. Jediný zákrok, jaký prý na klinice estetické medicíny kdy podstoupila, bylo přišití odstávajících uší. Byl to pro ni prý tak drastický zážitek, že se od té doby lékařů bojí, a kosmetická chirurgie ji děsí. Mnozí jsou však přesvědčeni, že minimálně její nos si k dokonalosti musel hodně dopomoct. Na fotkách z mládí má totiž místo něj tak trochu bambulku.

Nikdy nebyla vdaná a má dvě děti. S Jamiem Mazurem (40), úspěšným americkým podnikatelem a obchodníkem, se kterým žila v letech 2005 – 2018, má dceru Anju Louise (12) a syna Noaha Phoenixe (8). Právě v době, kdy čekala druhého potomka, se musela vypořádávat s notnou dávkou negativních komentářů.

VIDEO: Tahle sexy reklama se točila v Praze

Video
délka: 00:29.98

Tahle sexy reklama se točila v Praze Youtube.com

Ambrosiová své těhotenství totiž nejdříve tajila, jelikož se bála, že přijde o lukrativní zakázku. V obavě, že se do prádla nevejde, najela i ve svém stavu na přísnou dietu a podle svých vlastních slov i na drsné cvičení. U „andílků“ jsou takového nárazové způsoby, jak shodit pár kilo, docela běžnou praxí. Mnohé krásky několik dní před přehlídkou vůbec nejí, pouze pijí proteinové koktejly, modelka Adriana Lima (39) zase dvanáct hodin předtím, než vyjde na molo, nepije žádné tekutiny – a ještě si pochvaluje, jak se díky tomu krásně „vysuší“.

Alessandra sice vždy prohlašovala, že jí nejvíce ze všeho záleží na její rodině, tehdy však schytala kritiku jak od fanoušků, tak i od lékařů. Podle nich totiž mohla svým nezodpovědným přístupem vážně ohrozit své dítě, které v té době rostlo v jejím těle.

Na nejžhavější snímky této překrásné ženy, která už třetím rokem randí s italským podnikatelem Nicolem Oddim, se můžete podívat do naší galerie. Rozhodně nebudete litovat! Pro tuhle brunetku je totiž slovo „stud“ takže cizí, a tu a tam se jí při focení stane roztomilý karambol… Jako když jí při focení vyklouzlo ňadro ze šatů, anebo větřík odhalil její spodní prádlo. Nejčastěji je však na jejím vlastním instagramu vidět jenom v bikinách (anebo docela bez nich), a my vás o ten libý pohled rozhodně nechceme ani v nejmenším ochudit!
Fotogalerie
155 fotografií