Těžko uvěřit, že tohle tělo zhruba před třemi týdny rodilo! Půvabná Emily Ratajkowská se objevila na ulicích New Yorku ve velice odvážném outfitu a nebyl snad nikdo, kdo by se za ní neotočil. Muže zaujala svým odvážně odhaleným bříškem… a ženy vlastně také. Přestože svou tvář zakrývala rouškou a velkými slunečními brýlemi, v propínacím svetříku zapnutém na pouhých pár knoflíčků předvedla totiž břicho jako ze žuly, stejně perfektní jako před porodem – čímž dokonale popřela snad všechny zákony přírody.

Svůdná modelka, jež na sociálních sítích vyměnila své rajcovní, polonahé momentky za dojemné snímky, na nichž kojí svého synka, se sice dočkala od svých příznivců slov obdivu, od slavných kolegyní si však slízla i nějakou tu kritiku. Modelka a herečka Claire Holtová (32), známá ze seriálu H2O: Stačí přidat vodu nebo Upíří deníky, dvojnásobná maminka, která se z druhorozeného dítka těší od září 2020, se do ní podle magazínu DailyMail drsně opřela na internetu.

VIDEO: Emily Ratajkowski v reklamě pro DKNY.

Video
délka: 00:42.87

Emily Ratajkowski v reklamě pro DKNY. Youtube.com_Blakcace/BPŽ

To, že se Ratajkowská neustále chlubí svým dokonalým poporodním tělem, podle Holtové prý „budí v ostatních (ženách) pocit, že stojí za ho*no“. „Pokud zveřejníš obrázek svého úplně plochého břicha pouhých 10 dní po narození dítěte a nazveš to ‚pozitivním vnímáním těla‘, je to pro mě totéž, jako kdybys sdílela, kolik máš milionů dolarů na svém bankovním účtu, a říkala tomu ‚pozitivní vnímání úspěchu‘,“ vzkázala plavovlasá herečka krásné Emily.

VIDEO: Outfity Emily Ratajkowski 
Video
délka: 01:59.26

Outfity Emily Ratajkowski youtube.com/Fashion Channel/BPŽ

Fotogalerie
118 fotografií