Bývalý akční hrdina s přezdívkou Italský hřebec a jeho manželka Jennifer Flavinová (52) si řekli, že už mají dost života v Kalifornii, stěhují se proto do Palm Beach na Floridě. Kromě sousedů je čeká i loučení s opulentním sídlem, které se rozhodli opustit.

Pozemek v kopcích o rozloze 4000 metrů čtverečních, ze kterého je fantastický výhled na Los Angeles a okolní kaňony, si »Sly« pořídil v 90. letech minulého století. Krátce poté si na ploše 1950 metrů čtverečních nechal vystavět zbrusu nový dům, k němuž vede dlouhá příjezdová cesta. Nechybí v něm osm ložnic a 12 koupelen.

A aby bylo jasno, komu dům říká »pane«, u klenutého okna v pracovně se tyčí obří socha Rockyho s triumfálně zdviženýma rukama v boxerských rukavicích. Samozřejmostí je velký bazén hned vedle domu, opodál se pak rozprostírá golfové hřiště.

VIDEO: Sbohem, Rocky! Sylvester Stallone se rozloučil se slavnou rolí.

Lákadlem na dům ve městě andělů rovněž mohou být i sousedé zvučných jmen, mezi něž patří mj. americký herec Denzel Washington (66), popový zpěvák Justin Bieber (26) s manželkou, modelkou Hailey Baldwinovou (24), komici Eddie Murphy (59) a Paul Reiser (64), britský zpěvák Rod Stewart (76), herec Mark Wahlberg (49) či jeden z nejlepších basketbalistů historie Magic Johnson (61).

Vlastní přístav i pláž

Stallone, který před kamerou strávil více než 50 let, se chce na stará kolena usadit v důchodovém ráji, jak se Floridě přezdívá. Dům v Palm Beach si prý koupil už loni a dal za něj bezmála 760 milionů korun. Oproti rezidenci v Los Angeles je o něco skromnější, nabízí »pouze« sedm ložnic a 10 koupelen. Kromě nich tam ale je i obrovská kuchyň s jídelnou, posilovna, vinotéka a velká knihovna.

A i když před domem stojí bazén, mnohem lepší koupání skýtá Atlantský oceán, do kterého má herec přístup rovnou ze zahrady. Navíc kromě vlastního přístavu má Stallone k dispozici i soukromou 76 metrů dlouhou pláž. To vůbec není špatný důchod, co říkáte?!

VIDEO: Charismatický herec Pavel Rímský: Dabovat Sylvestera Stallonea je radost!

Video
Video se připravuje ...

Charismatický herec Pavel Rímský: Dabovat Sylvestera Stallonea je radost! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
51 fotografií