Herce objevil bezvládného v jeho domě v Los Angeles člen rodiny. Ačkoliv je příčina smrti stále nejasná, podle některých zahraničních médií se Thompsonův bratr domnívá, že ho zradilo srdce - mohlo se tak jednat o infarkt. Deezer D, jak znělo jeho umělecké jméno, ostatně v roce 2009 podstoupil šestihodinovou operaci srdce, při níž mu lékaři vyměnili aortální chlopeň.

Thompsonova herecká kariéra započala na počátku 90. let. Po několika menších filmových rolích se upsal seriálu Pohotovost, v němž ztvárnil zdravotního bratra Malika McGratha. Se stetoskopem kolem krku setrval úctyhodných 200 epizod až do svého odchodu v 15. řadě.

Video: Nedvěd bojující s rakovinou natočil vzkaz. A Houdová děsí fanoušky: Podstupuji vážné léčení

Video
délka: 02:22.36

Nedvěd bojující s rakovinou natočil vzkaz. A Houdová děsí fanoušky: Podstupuji vážné léčení Bára Horáková, Lukáš Červený

Mimo svůj nejznámější počin se objevil například ve filmu Velký švindl v hlavní roli se Samuelem L. Jacksonem (72) nebo v komedii Dům naruby se Stevem Martinem (75). Kromě hraní se Deezer D věnoval hudbě. Na kontě má čtyři alba, poslední s názvem Delayed, But Not Denied, vydal v roce 2008.

VIDEO: Šulcová: Nemám ani korunu! A Šafářová se stará o syny Vondráčkové. Jaké mají vztahy? 

Video
délka: 02:17.10

Šulcová: Nemám ani korunu! A Šafářová se stará o syny Vondráčkové. Jaké mají vztahy? Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
11 fotografií