Herec Johnny Galecki, jenž ve své době patřil mezi nejlépe placené seriálové herce, nemá podle všeho štěstí na ženy. Poté, co nevyšel jeho poměr s hereckou kolegyní právě z Teorie velkého třesku Kaley Cuocoovou (35) (v seriálu tihle dva dokonce tvořili pár coby Leonard a Penny, tedy ústřední dvojice „nerda“ a „blbé blondýny od vedle“), se mu pod rukama rozsypal další vztah. Po dvou letech s modelkou Alainou Meyerovou, která mu loni porodila synka Averyho (1), je opět single.

Příčina rozchodu prozatím není známá, ani jeden z dnes již bývalých partnerů se k rozchodu nechce oficiálně vyjádřit. Zdroj z jejich okolí však podle zahraničních médií prozradil, že i nadále zůstávají v kontaktu – už kvůli výchově jejich maličkého synka, který v těchto dnech oslavil své první narozeniny. Alaina při té příležitosti zveřejnila sérii intimních fotografií například z porodu, z vany, anebo momentky, na nichž malého Averyho kojí. 

„Tohle byl ten nejdrsnější rok mého života,“ přiznala v popisku půvabná modelka, která ale zároveň děkovala za to, že při všech radostných i bolestných okamžicích zde byl tento zdravý chlapeček, který ji potřebuje.

VIDEO: Dabérka Jitka Moučková (41), která propůjčila svůj hlas Penny: Každé Vánoce hrozí rozvodem

Video
délka: 01:54.32

Dabérka Jitka Moučková: Každé Vánoce hrozí rozvodem. Adam Balažovič / BPŽ

Přestože je na sociálních sítích velice aktivní Galecki a velice často zveřejňuje fotky právě se svým synkem, prostřednictvím instagramu poblahopřál někomu jinému: právě výše zmiňované Cuocoové. „Šťastné narozeniny mé falešné manželce. Víš, jak moc tě zbožňuji a respektuji. Jsem hrdý na všechno, co děláš, a těším se z tvého štěstí. Ale nejvíc ze všeho si vážím našeho dlouholetého přátelství a partnerství,“ napsal k společným snímkům herec.

Jak se na takové vyznání tvářila Alaina, anebo rovnou Kaleyin manžel, miliardář Karl Cook (29), jemuž plavovlasá herečka řekla své „ano“ v roce 2018, se můžeme jenom domnívat…

Fotogalerie
40 fotografií