Už od svého ztvárnění záchranářky s poskakujícím dekoltem se Pamela Andersonová pyšnila sexy postavou. I po padesátce si dokázala uhlídat půvabné křivky řecké bohyně, ale v obličeji už nepřipomínala tu přirozeně krásnou ženu, do které se každý bláznivě 'zaláskoval'. Mohly za to především plastické operace. Drobné nedostatky však úspěšně skrývala šikovně naneseným make-upem, takže vypadala pořád celkem dobře.

Video: Konec Ordinace! Fanoušci jsou v šoku. A jak vypadá sociální byt Dominiky Gottové

Video
délka: 02:36.38
Video se připravuje ...

Konec Ordinace! Fanoušci jsou v šoku. A jak vypadá sociální byt Dominiky Gottové Bára Horáková, Lukáš Červený

Během karantény ale bývalá Playmate lehce zpustla. V on-line rozhovoru pro pořad Loose Women se divákům ukázala tak, jak ji asi příliš neznají. Kruhy pod očima a takřka žádný make-up ji o pár let postaršily. Andersonová přiznala, že se s příchodem zimy cítí „opuchlá“. Také hovořila o tom, že přibrala. Na shození přebytečné váhy však úzkostlivě pracuje. „Doma mám tělocvičnu, snažím se udržet ve formě,“ přiznala kráska.

Fanoušci byli z jejího „odhalené“ tváře mírně překvapení. Na sociálních sítích je totiž den co den krmí svůdnými, vyretušovanými snímky v sexy prádélku a vyzývavých pózách. Případně vzpomínkami z dob pobíhání na pláži v těsných jednodílných plavkách.

VIDEO: Agáta vyplatí Prachaře, miliony od mámy nestačí! A Forejt promluvil o vztahu s Burešovou

Video
délka: 02:21.94
Video se připravuje ...

Agáta vyplatí Prachaře, miliony od mámy nestačí! A Forejt promluvil o vztahu s Burešovou Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
72 fotografií