Radostným objetím s nejbližšími a nafukovacím balonkem ve tvaru šampaňského oslavila Amber Heardová společně se svými přáteli vítězství nad svým exmanželem Johnnym Deppem. Londýnský soud uznal, že Pirát z Karibiku Amber fyzicky týral a zbil minimálně ve dvanácti případech, a neváhal hollywoodskou hvězdu nazvat monstrem. Britský plátek The Sun ho označil za násilníka, což se slavnému herci pochopitelně nelíbilo a noviny žaloval. Jeho žaloba však byla zamítnuta, jelikož tvrzení zveřejněná v článku byla podle soudce „ve své podstatě pravdivá“. „Oběti domácího násilí nesmí být nikdy umlčeny,“ uvedl po zveřejnění rozsudku list The Sun.

Krásná herečka, co zazářila například v komiksovém snímku Aquaman, hned den poté, co padnul tento verdikt, rozdávala před svým domem v Los Angeles úsměvy na všechny strany. Nejenom na všudypřítomné paparazi, ale také směrem ke svým přátelům, co jí nosili dárkové tašky (a lahve alkoholu) na oslavu. Přes svůj triumf však herečka vypadala velice unaveně a vyčerpaně, pod očima měla dokonce jasně viditelné kruhy. Ale podprsenku si zase nevzala – chodit „nahoře bez“, to už je snad téměř její trademark, tedy poznávací značka.

VIDEO: Ve filmu Aquaman si Heardová zahrála svůdnou Meru

Video
délka: 10:43.98
Video se připravuje ...

Aquaman Vertical Ent., INT

Jak dlouho jí ale úsměv na rtech vydrží, to ještě není jisté. Depp totiž podal na Heardovou v USA další žalobu, tentokrát kvůli pomluvě, a žádá po ní coby odškodnění v přepočtu 1,2 miliardy českých korun. Soud v Anglii, jehož rozhodnutí a verdikt podle právničky Heardové nebylo pro nikoho (možná až na Deppa) žádným překvapením, ho přišel na minimálně 120 miliónů korun, a tak se podle všeho nevzdává naděje se na Amber zahojit. Koneckonců kvůli všem nejrůznějším bizarním nařknutím, jaká na sebe bývalí manželé chrlili během soudních stání, se mu zajímavé filmové role spíše vyhýbají. Producenti nejspíš nechtějí, aby se jeho pošramocená reputace odrazila i na výsledném snímku…

VIDEO: Opilý Johnny Depp se skácel k zemi

Video
délka: 01:12.33
Video se připravuje ...

Video: Opilý Johnny Depp se skácel k zemi /Youtube/

Fotogalerie
67 fotografií