Autor nesmrtelných hitů Another Day In Paradise nebo In The Air Tonight po zveřejnění nových paparazzi fotografií opět rozvířil debaty o svém zdravotním stavu, který v posledních letech není úplně příznivý.

Chřadnoucímu staříkovi z auta na vozík totiž na snímcích pomáhali jeho blízcí přátelé a členové kapely Genesis Mike Rutherford a Tony Banks. Phil v ruce třímal vycházkovou hůl, kterou po těžkém pádu v roce 2017 má stále u sebe. Trojice poté vyrazila na zkoušku do studia v Londýně.

Video: Další dvě oběti covidu mezi slavnými! Suchoňův zkrat ve vysílání! A rozchod Grossové

Video
délka: 02:55.56

Další dvě oběti covidu mezi slavnými! Suchoňův zkrat ve vysílání! A rozchod Grossové! Blesk

Ačkoliv mu na tváři visel úsměv a kamarádům stihl ukázat i fotografie syna, život ho v poslední době vůbec nešetří. Kromě bolestí a ztížené chůze bojuje se svou exmanželkou, jež se odmítá vystěhovat z Collinsova luxusního sídla v Miami. Zpěvák na ni údajně chce podat žalobu, aby dosáhl vyklizení nemovitosti.

Navzdory Collinsovým zdravotním úskalím plánuje skupina Genesis po 13 letech návrat na scénu. Turné mělo být zahájeno letos v listopadu, z důvodu pandemie koronaviru byly termíny přesunuty na duben příštího roku.

VIDEO: Nova stáhla Suchoně z obrazovky! Moderátorka Primy porodila. A další problémy nemocného Hryce!

Video
délka: 02:49.76

Nova stáhla Suchoně z obrazovky! Moderátorka Primy porodila. A další problémy nemocného Hryce! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
19 fotografií