V mysli věčně mladá Madonna se malými, leč reálnými krůčky blíží k obávané sedmdesátce. Věru, ke kulatým narozeninám jí chybí ještě osm let, stáří si ale za žádných okolností nechce připustit a hází jednu omlazující proměnu za druhou.

Původní dlouhé blond lokny před pár dny vyměnila za kratší růžové vlasy připomínající umělý účes na starých panenkách, kterým při česání vypadávaly vlasy v chomáčích. Kromě toho si podle fanoušků něco udělala s obličejem, takto přirozená krása podle nich vůbec nevypadá.

VIDEO: Dáda marně čekala na Felixe. On své rozhodnutí změnil! A Blanarovičová okradena u lékaře!

Video
délka: 02:23.12

Dáda marně čekala na Felixe. On své rozhodnutí změnil! A Blanarovičová okradena u lékaře! Bára Horáková, Lukáš Červený

V nové sérii fotek sice navádí lidi, aby se šli registrovat k volbám, víc než osvětou o důležitosti každého hlasu zaujala ale tvarem své hlavy. Onu známou popovou divu prý nahradil vysílený mimozemšťan v okulárech. Věrní fanoušci a posluchači jejího posledního alba Madame X nebo klasik jako Hung up či devadesátkového Frozen se další verze své oblíbené zpěvačky zalekli natolik, že ji začali obviňovat z naprosto zbytečných a extrémních plastických operací. V komentářích pak trefně používali lidé emoji zelených ufounků.

Madonna se k novému vzhledu tradičně nevyjádřila, zda jí tedy stylista pokazil make-up, projela se novým mimozemským „instafiltrem“, nebo v 62 letech nadále poupravuje svůj vzhled skalpelem a botoxem, se mohou fanoušci jen dohadovat.

VIDEO: Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích.

Video
délka: 02:14.88

Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
71 fotografií