Tmavovlasá kráska Kristen Stewartová, která se naposledy na plátnech kin objevila v remaku známé akční komedie Charlieho andílci, se zbavuje jedné ze svých nemovitostí. Zdá se téměř, jako by to byl mezi celebritami nějaký trend – kromě ní dali do prodeje svá bydla například Sylvester Stallone (74), hvězda seriálu Hra o trůny Emilia Clarkeová (33) či Jennifer Lawrenceová (30). Za luxusní sídlo, v jakém však žila kráska, které se dvořil jeden z nejpodivnějších filmových upírů v podání Roberta Pattinsona (34), ovšem zájemci zaplatí pořádný balík.

Hvězda, která zdejší usedlost zakoupila v roce 2011 za 4,8 milionu dolarů, tedy 106 milionů korun, nyní požaduje neuvěřitelných 9,5 milionu dolarů, čili 211 milionů korun. Ona téměř o sto procent vyšší cena je patrně daní za fakt, že zájemci budou bydlet na místech, kde se ještě nedávno pohybovala slavná celebrita… Je však otázkou, zda je vyšponovaná částka dobrým tahem: Na podobnou strategii se snažila vsadit i výše zmiňovaná Lawrenceová, nakonec však musela podstatně zlevnit a na prodeji nakonec tratila, přišla o téměř 130 milionů.

VIDEO: Kristen Stewartová na festivalu v Cannes

Video
délka: 01:46.12
Video se připravuje ...

Kristen Stewart na festivalu v Cannes Youtube.com

Dům kousek od pláže, který Stewartová prodává, však vypadá jako velice dobrá koupě. Rozkládá se na ploše 5800 čtverečních stop a doplňuje jej garáž na dvě auta a s prostorem pro surfařská prkna. Má dvě patra, pět ložnic a čtyři koupelny. Na zahradě je vířivka, nabízející krásný výhled na západy slunce. Pohled na moře si člověk může vychutnat téměř ze všech oken, která jsou obrovská a doslova od podlahy až ke stropu. A působivou vyhlídku nabízí i terasa s obrovským gaučem. Místnosti jsou vyzdobeny námořnickými motivy, nechybí kombinace modro-bílé barvy a kotvy.

Po slavné bývalé majitelce jsou ve vile k vidění ještě stále plakáty a obrazy, kterými si zdobila zdi. Celkově její bývalé hnízdečko lásky, kde donedávna tokala se svou současnou partnerkou, scenáristkou Dylan Meyerovou, autorkou sci-fi seriálu Miss 2059. Kráska, která v minulosti popletla hlavu svému hereckému kolegovi ze Stmívání a poté mu zahnula se ženatým režisérem Rupertem Sandersem (49), totiž v posledních letech dává přednost dámské společnosti a - nejen svou vizáží - se profiluje jako lesba.

VIDEO: Pravda o Stmívání: „Pravdivý trailer“ dokazující, že jde o dílo slaboduché autorky.

Video
délka: 02:13.44
Video se připravuje ...

Pravda o Stmívání: Video dokazující, že jde o dílo slaboduché autorky. youtube.com/screenjunkies

Fotogalerie
59 fotografií