Těžko uvěřit, že je herečce Julii Robertsové, hvězdě mnoha romantických komedií v čele s Pretty Woman, již přes padesát let. Na instagramu totiž sdílela své ohromující selfie v zrcadle. Na sobě měla jenom jednoduché, červené šaty s květinami doplněné výrazným náhrdelníkem, brýle s výraznými obroučkami, rozpuštěné vlasy… A i když na obličeji neměla ani trošku make-upu, její přirozený look všem vzal dech.

Touto fotografií se ovšem Julia nechtěla pochlubit, že i dva roky po padesátinách vypadá skvěle, a to dokonce i nenalíčená. Naopak se připojila k trendu na sociálních sítích s hashtagem #IStayHomeFor (což česky znamená „zůstávám doma pro…“). Cílem této kampaně je povzbudit ostatní, aby udělali totéž, a to, že i hollywoodské celebrity uvádí důvody, proč se izolovaly od společnosti, by mělo vést k omezení tak neuvěřitelně rychle se šířícího koronaviru.

„Zůstávám doma pro svoji rodinu, pro malé firmy, pro všechny zdravotnické pracovníky bojující po celém světě, pro mého úžasného, 95 let starého souseda. Tím, že zůstanu doma, stávám se součástí řešení. Všichni zůstaňte doma. Je to správná věc,“ nabádá oblíbená herečka svých více než 8 milionů followerů. 

Její slova podle všeho padla na úrodnou půdu: Snímek ani ne za čtyřiadvacet hodin posbíral neuvěřitelných půl milionu lajků. „Miluji tě, tetičko Julio! Přála bych si, abych mohla zůstat doma s tebou,“ vzkázala jí například její neteř Emma Robertsová (29), známá ze seriálů American Horror Story či Scream Queens.

Jak si však nedávno stěžovala na instagramu herečka Shannen Dohertyová (48), která se v současné době nachází ve čtvrtém, tedy finálním stadiu rakoviny, v USA se na zákazy moc nehraje. Místo toho, aby se lidé připravovali na možnost karantény, oni v obchodech místo potravin vykupují zbraně, a dokonce se ani nezdržují ve svých domovech.

„Jsem tak naštvaná. Množství lidí v Malibu a jeho okolí je šílené. Lidé na plážích, na výletech, a rozhodně ne ve správné vzdálenosti od sebe…,“ zlobila se herečka, kterou si diváci zamilovali jako Brendu v Beverly Hills 90210. „Musíme to brát vážně, jinak se věci zhorší!“ apelovala na své okolí.

VIDEO: Trailer ke kultovnímu filmu Pretty Woman

Video
délka: 01:18.81

Podívejte se na trailer ke kultovnímu filmu Pretty Woman. youtube.com/Touchstone Pictures/bpž

Fotogalerie
47 fotografií