V dobách, kdy se na člověka z každé strany hrnou neblahé informace o neustále se šířícím koronaviru, je dobrých zpráv skutečně pomálu. Proto každá taková novinka potěší dvojnásob. Nyní se oním světýlkem v tmách stala herečka Magie Graceová, známá například ze seriálů Ztracení nebo Californication či ze série akčních filmů 96 hodin, kde si zahrála po boku Liama Neesona (67). Anebo je její tvář známá také z Twilight ságy, v níž ztvárnila upírku Irinu. Je totiž ve šťastném očekávání!

„Uprostřed těchto nejistých časů jsme byli požehnáni radostnou připomínkou toho, co je světě nejdůležitější. Naše první miminko se nám narodí letos v létě,“ pochlubila se Maggie na instagramu něžnou fotkou, na které si jemně drží ještě maličké těhotenské bříško, a svým fanouškům také popřála, aby byli v bezpečí a zdraví. Ona sama totiž setrvává i se svým mužem Brentem Bushnellem (40) v dobrovolné karanténě ve svém domě v Kalifornii, čímž se snaží eliminovat riziko nakažení koronavirem.

Jí totiž dělá vir COID-19 velké starosti, koneckonců s rychlým šířením smrtelné nákazy, jak sama žertovala ještě počátkem března na sociálních stránkách, má své zkušenosti: je totiž jednou z hlavních postav seriálu Živí mrtví: Počátek konce„Smokey the Walker říká, prevence apokalypsy začíná u vás! Zůstaňte doma,“ žádala své příznivce s odkazem na svou roli. 

„Vaše pohodička u Netflixu může zachránit spousty životů, přátelé! Pokud nebudeme všichni spolupracovat a nebudeme šířit nákazu, budou USA na dobré cestě, aby vypadaly jako Itálie asi za deset dní, kde jsou doktoři docela na dně a musí dělat srdcervoucí rozhodnutí o tom, koho zachránit… Pokud se nebojíte o sebe, je to v pohodě, ale prosím zůstaňte doma pro své rodiče, prarodiče, i pro přátele s oslabenou imunitou,“ apelovala Maggie na více než 300 tisíc svých followerů.

Fotogalerie
39 fotografií