Přestože se herečka a bavička Amy Schumerová prezentuje jako žena s velkým smyslem pro humor, jakmile je to legrace zacílená na ni, anebo hůř, na její dítě, jde asi veškerá sranda stranou. Baculatá plavovláska, která se proslavila například ve snímcích Jsem božská nebo Dámská jízda, se stala minulý rok poprvé matkou a svého synka společně s manželem Chrisem Fisherem (40), uznávaným šéfkuchařem, pojmenovali Gene Attell Fisher. Ono prostřední jméno mělo znamenat poctu jejich blízkému příteli, komikovi Daveu Attellovi (55), s nímž Amy hrála například v romantické komedii Vykolejená.

Po necelém roce si to ale Amy rozmyslela. V podcastu 3 Girls, 1 Keith se nechala slyšet, že kloučka musela přejmenovat. A měla k tomu – podle svého názoru – dosti pádný důvod! „Víte, že jsme jeho prostřední jméno oficiálně změnili? Teď je z něj Gene David Fisher. Byl to Gene Attell, ale uvědomili jsme si, že jsme náhodou pojmenovali našeho syna jako ‚genitál‘,“ šokovala herečka. Proto se rozhodli dát svému dítěti raději Attellovo křestní jméno David (pročež chlapcovo první jméno prý s manželem vybrali kvůli komikovi Geneu Wilderovi, představiteli prvního filmového Willyho Wonky, jenž zemřel v roce 2016).

Mimochodem, jistě si vzpomenete, jak se Amy během svého jiného stavu opakovaně „navážela“ do vévodkyně ze Sussexu, Meghan Markleové (38). Upřímně prý nechápala, jak tmavovlasá kráska a manželka prince Harryho (35) může ve svém jiném stavu neustále vypadat tak šik a pořád chodit na vysokých podpatcích, a rovněž se nechala slyšet, že Meghan otěhotněla schválně, aby se jí podařilo Amy zastínit.

To se ovšem Meghan, někdejší hvězdičce seriálu Kravaťáci, nakonec skutečně podařilo: Porodila totiž krátce předtím než Schumerová, a tak narození malého Genea zcela zapadlo v té vší záři a lesku malého Archieho (11 měsíců). A i když křestní jméno jejich potomka schytalo nějakou tu kritiku, rozhodně nezní jako označení pohlavních orgánů…

VIDEO: Trailer ke snímku Jsem božská

Video
délka: 02:31.79
Video se připravuje ...

Jsem božská Bonton film

Fotogalerie
20 fotografií