Herečka Amy Schumer v říjnu oznámila, že s manželem, šéfkuchařem Chrisem Fischerem (39), očekávají svého prvního potomka. Bylo jen otázkou času, než se na sociálních sítích pochlubí svým rostoucím bříškem, jak to má většina celebrit ve zvyku.

To by ale nebyla Amy, aby to nepojala trošku po svém. Na Instagram vystavila fotku bříška v přiléhavých černých šatech, ke které napsala: „Jsem nadšená ze svého večerního outfitu!“. Herečka poté do diskuze obdržela obrovské množství povzbuzujících a pochvalných zpráv. Současně se ale spousta komentářů točila okolo jedné společné tematiky: „Amy, ty jsi skutečně vévodkyně humoru!“ stálo v jednom. „Jsem královsky unešen, výsostně ti to sluší,“ napsal vtipně další fanoušek.

Jak se totiž ukázalo, jednalo se o oříznutou fotografii vévodkyně Meghan Markle (37) z předávání britských cen módy. Jestli se tento vtípek dostal přímo k Meghan, není jisté, protože bývalá americká herečka musela po svatbě svůj instagramový účet zrušit. Amy si z Meghan nevystřelila poprvé, už několikrát se nechala slyšet, že je to její úhlavní nepřítelkyně.

„Je to proto, že je těhotná ve stejnou dobu jako já. To jí jen tak projít nenechám,“ zavtipkovala si Amy pro časopis InStyle.

Několik hodin poté Amy poslala svou skutečnou fotografii s bříškem, na které pózuje po boku své sestry. „Nevypadám kvůli tomuhle dítěti tlustá?“ doplnila vtipným popiskem. Těhotenství nemá herečka zrovna nejjednodušší, potýká se totiž s častými nevolnostmi. To se rozhodla pro své fanoušky dokonce zdokumentovat a na Instagram nasdílela video z toalety, ve kterém zvrací!

Hvězda filmu „Jsem Božská“ se do povědomí všech diváků dostala především díky svému netypickému humoru. Nemá totiž problém nahlas říct to, co si ostatní jen myslí. Populární je také na sociálních sítích, kde sdílí fotky, na kterých je nenalíčená nebo v teplácích, což se u hvězd jejího formátu jen tak nevidí.

VIDEO: Trailer k filmu Jsem Božská, komedie s Amy Schumer v hlavní roli

Video
délka: 02:31
720p 360p

Jsem božská Bonton film

Fotogalerie
39 fotografií