Všemi milovaná hvězda country přišla s nápadem na online pravidelné předčítání pohádek pro děti. V živém rozhovoru pro ET uvedla, že rozjíždí nový program Goodnight with Dolly (Dobrou noc s Dolly – pozn. red.) a každý čtvrtek v 19:00 bude skrze svůj instagramový profil Imagination Library číst jednu vybranou pohádku. První vysílání začne knížkou „The Little Engine That Could“ Wattyho Pipera.

„Je to nesmírně pozitivní knížka, perfektní do této doby,“ zmínila Partonová. Jejím cílem je trochu ulevit zmoženým rodičům, kteří nemají deset rukou, aby zvládali práci, domácnost, učení i zábavu dětí. „Řekla jsem si ‚Proč bych jim nemohla přečíst knížku, až budou ukládat děti do postele?‘“ dodala zpěvačka. Usínání s Dolly se uskuteční tento čtvrtek a bude trvat dalších deset týdnů.

V době koronavirové krize se ke čtení pohádek pro děti přiklonilo mnoho hollywoodských hvězd a slavných tváří, kteří na pár minut zabaví nejenom posluchače, ale i sebe – stejně jako všichni, i oni jsou nyní bez práce, proč čas nestrávit něčím smysluplným? Například Herec Chris Evans (38) zveřejnil video, v němž čte knihu Laury Numeroffové „If You Give a Dog a Donut“ (Když dáš psovi koblihu – pozn. red.), podobná videa nahrály i herečky Amy Adamsová (45), Jennifer Garnerová (47) nebo Gal Gadot (34).

Fotogalerie
18 fotografií