Půvabná blondýnka řekla svému partnerovi, písničkáři jménem Matthew Koma (32), své »ano« během intimního venkovního obřadu, který se odehrál na dvorku za jejich domem v Kalifornii. Podle webu TMZ došlo k veselce v sobotu odpoledne.

„Byl to festival lásky – malý a intimní obřad u ní doma s rodinou a přáteli,“ popsal zdroj z okolí nevěsty pro web Just Jared. Ostatně nápovědy rozdávali během víkendu i další známí Hilary, například její vlasová stylistka Jessica Pasterová, která na sociální síti sdílela obrázek svatební kytice s popiskem: „Zimní slunovrat… den lásky.“

Samotní novomanželé pak zvěsti sami na sociálních sítích potvrdili svatební fotografií. Koma svou vyvolenou požádal o ruku již letos v květnu po více než dvou letech randění. Poznali se a zamilovali v lednu 2017. Loni v říjnu se jim narodil první společný potomek - dcera Banks Violet Bair (1). 

Kromě ní má Duffová, která září v novém seriálu Znovu 20, ještě syna Lucu Cruze (7) z prvního manželství s hokejistou Mikem Comrie (39). Toho si vzala v roce 2014 a následně otěhotněla, už o rok později ale přišla krize a odloučení a následně i rozvod. Hilary se nyní může radovat nejen z druhé svatby, ale i z návratu ke své nejslavnější roli Lizzie McGuireové. Chystá se totiž reboot seriálu, kde bude kdysi třináctiletá puberťačka už třicátnicí. 
Fotogalerie
35 fotografií