Z hereckého barda Johna Travolty si po pondělním večeru utahuje celý internet. Hvězda filmů Pomáda nebo Horečka sobotní noci málem předala cenu za nejlepší videoklip roku americké drag queen umělkyni Jade Jolieové (32), která se za Taylor Swiftovou pouze převléká. 

Hvězdu americké reality show RuPaul's Drag Race se chystal obejmout, než si uvědomil, že to nebude ta pravá Taylor. Vtipnou situaci později okomentovala i Jolieová: „Málem jsem dostala svou první cenu díky Johnu Travoltovi,“ napsala na instagram a sdílela krátké video z večera.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

😂😂🤷‍♀️❤️Almost got my first award tonight thanks to @johntravolta 😂😂😂😘😘😘

Příspěvek sdílený Jade Jolie (@missjadejolie),Srp 26, 2019 v 8:58 PDT

Netrvalo dlouho a jeho pomýlením se začali bavit lidé na sociálních sítích. „Když John Travolta předával místo Taylor Swiftové cenu Jade Jolieové, tak to byl zlatý hřeb večera,“ napsal jeden z uživatelů na twitteru. „Travolta si popletl Swiftovou s drag queen. Tak to je legendární! Johne, jsi borec,“ píše další. 

Píseň ‚You Need To Calm Down‘, která vyhrála v kategorii videoklip roku, kritizuje homofobii a i z toho důvodu se v jejím videoklipu objeví i několik známých drag queens, které při přebíraní ceny pozvala Taylor na pódium. Travoltův omyl se tak dá celkem pochopit. 

VIDEO: Taylor Swiftová na červeném koberci, duben 2016

Video
délka: 01:04.51

Taylor Swiftová na červeném koberci, duben 2016 Youtube.com

Fotogalerie
50 fotografií