Když její manžel skončil za milionové podvody ve vězení, Silvia ho se synem pravidelně navštěvovala. Nikdy jsem tam neplakala, jsou tam takové emoce, že ostatní ženy pláčou, ale já si to kvůli malému nemohu dovolit, musím zůstat ta silná. On nesmí vidět mámu, která se sesype, rozpláče, svěřila se Silvia, která loni oznámila, že se s manželem po čtyřech letech, kdy je ve vězení, rozvádí.

„Bez problémů jsme se na rozvodu dohodli, Sergej je velmi chytrý muž a i on pochopil, že čtyři roky bez sebe a další před námi nikam nevedou. Měli jsme idylické manželství, což se v showbyznysu nevidí, ale prostě to vyústilo do situace, kde to skončilo. Bylo mi líto, že naše manželství končí,“ tvrdí silikonová blondýnka. Syn Alexandr (8) stále neví, že se jeho rodiče rozvedli, protože Sergeje pořád pravidelně navštěvují ve vězení. Také ho nechtějí zbytečně stresovat. Otázkou je, jak dlouho po tomto vyjádření pro média ještě jejich syn bude v této nevědomosti žít.

Když vyšlo najevo, že je Kucherenko volná, muži na ni začali pořádat doslova hony! Chlapi se snaží, píší mi na instagram a zvou mě, ale nikdo mě ničím víc nezaujal. Silvia má takový obranný styl před muži, že mají strach ji oslovit – a co by rozhodně nedala, je žít s mužem v důchodovém věku a nechat se vydržovat. „Nikoho nehledám, ale nikdy neříkej nikdy,“ uzavírá zpověď modelka.

VIDEO: Slovenská modelka s přefouknutými rty Kucherenko: Proč je manžel ve vězení?

Video
délka: 01:33

Slovenská modelka s přefouknutými rty Kucherenko: Proč je manžel ve vězení? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií