Zpěvačka Alanis Morissetteová dala život svému třetímu dítku v krásné datum 8. 8. „Je tady,“ napsala interpretka známých písní Ironic nebo Thank U ke snímku spícího novorozence, kterého se něžně dotýká jak její ruka, tak i dlaň jejího manžela a životního partnera, rappera Maria „Souleye“ Treadwaye (39). Stejně jako dvě její ratolesti, syn Ever (8) a dcera Onyx (3), i třetí potomek dostal dosti zvláštní jméno: Winter Mercy (což se dá přeložit jako „zimní milosrdenství“).

Alanis, která otevřeně přiznávala, že po porodu prvních dvou dětí trpěla vážnými poporodními depresemi, s nimiž bojovala dlouhých 14 měsíců, už ani nedoufala, že se jí po několika prodělaných potratech a především v tak pokročilém věku podaří třetí miminko zdárně donosit. Nyní však sympatická zpěvačka prožívá nejšťastnější období v životě, což naznačuje i hashtagem „celý svůj život jsem snila o tom, že vás tři budu milovat“, zcela zjevně adresovaným jejím dětem.

Zpěvačka, známá nejenom svými písničkami a širokým úsměvem, ale i svým hereckým talentem, se přitom v době, kdy byla v jiném stavu, vůbec nešetřila. Do posledních dní před porodem běhala po jevišti a zpívala, natáčela nové songy a pustila se i do práce na rockovém muzikálu Jagged Little Pill, jenž by měl vycházet z jejího stejnojmenného alba a již během tohoto roku by se měl objevit na Broadwayi. Pro své pracovní vytížení snad Alanis nebude mít čas na deprese, které tehdy nazývala temnou noční můrou...

Fotogalerie
27 fotografií