Je to už pět let, co se populární herec a bavič Robin Williams rozhodl dobrovolně odejít z tohoto světa. Letos by se hvězda komedií Táta v sukni nebo Jumanji dožila 21. července osmašedesátých narozenin. Muž, který celý život bojoval se závislostmi, především s tou alkoholovou, a ke konci života trpěl Parkinsonovou chorobou v pokročilém stádiu, po sobě zanechal nejenom manželku, grafičku Susan Schneiderovou (55), ale i tři potomky.

A jeden z nich, ten nejmladší, se v den otcových nedožitých narozenin rozhodl uzavřít sňatek se svou partnerkou Marií Flores, s níž žil dlouhých šest let. Zasnoubili se sice v únoru loňského roku, na nějaké „do roka a do dne“ se v USA ale nehraje.

Manželské sliby si zamilovaný pár vyměnil v domě, kde Williams žil se svou druhou manželkou, filmovou producentkou Marshou Garcesovou (63). Právě ta byla matkou dvou jeho dětí, syna Codyho a dcery Zeldy (29) (nejstaršího syna Zachyryho, 36, měl Williams s tanečnicí Valerií Velardiovou). Podle amerického magazínu People se veselky účastnilo široké příbuzenstvo a mnohé celebrity, například herečka Susan Sarandonová (72), a po obřadu se dojemně zavzpomínalo i na zesnulého umělce.

„Tohle datum pro mě v průběhu let znamenalo mnohé, ale především to byl den, kdy se narodil můj otec. A den, kdy jsem se s ním také naposledy viděla. To na nějaký čas převládlo nad těmi radostnými okamžiky, alespoň do doby před pár dny, kdy se stalo něco nového. 21. července 2019 jsem oficiálně získala novou sestru!“ napsala na instagram Codyho sestra Zelda a sdílela krásné fotky z této radostné události. „Jste světla našich životů,“ dodala ve své dojemné gratulaci novomanželům.

VIDEO: Trailer k filmu Jumanji: Vítejte v džungli, který byl v podstatě volným pokračováním úspěšné komedie, v níž zazářil Robin Williams

Video
délka: 05:13.28

Trailer k filmu Jumanji: Vítejte v džungli Falcon, INT

Fotogalerie
50 fotografií