Jordan James Parker podstoupil za svůj život přes padesát plastických operací, aby dosáhl svého snu vypadat jako americká hvězda reality show Kim Kardashianová. Jedna z operací ho ovšem málem stála život poté, co mu do pozadí voperovali prsní implantáty. Ty nevydržely tlak při sezení a prosakovaly do tkáně, což způsobilo těžkou nekrózu.

Čtyři prodělané operace nosu mu zase přivedly vážné problémy s dýcháním. Mladík z Manchesteru se proto objevil v americké reality show Botched, ve které se nejlepší plastičtí chirurgové snaží opravit zpackané plastické operace, kde žadonil o pomoc. „Snad mi s mým nosem pomůžou, chtěl bych ho trošku zmenšit, aby se mi lépe dýchalo,“ pronesl před televizními kamerami Jordan.

V roce 2016 prozradil, že za všechny operace utratil přes 3,8 milionu korun v rozmezí šesti let. A od té doby pak přihodil ještě další milion. „S plastikami je to jako se sexem. Nemůžete to mít jenom jednou, chcete to znovu a znovu,“ vtipkuje Jordan.

V minulosti byl dle svých slov k smíchu, nyní je samozvaným britským králem rtů. Jeho posedlost plastickými operacemi začala už v dětství a v dnešní době na něj prý konečně lidé na ulicích křičí: „Hele, Kim Kardashianová,“ dušoval se v reality show Botched. „Moje rty mě změnily jako člověka, bez nich bych byl asi hodně nudný,“ uzavřel Jordan.

Otázkou zůstává, jestli si Kim Kardashianovou nepopletl spíše s její kamarádkou Amber Roseovou (35), protože té je podle fanoušků, na rozdíl od Kim, skutečně podobný. V současné době se cítí být natolik povolaný, že na estetické klinice krásy radí ostatním lidem a pomáhá jim v jejich touze za „dokonalejším“ vzhledem. 

Fotogalerie
87 fotografií