Na poměry Kim Kardashianové, která je zvyklá sdílet se světem celý svůj život, si na detailní snímek jejího čtvrtého miminka museli fanoušci chvíli počkat. Manželka rappera Kanyeho Westa (42) už sice jednou nového potomka ukázala, ale pěkně z bezpečné vzdálenosti a až na pondělním snímku si ho mohli fanoušci konečně pořádně prohlédnout.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Psalm Ye

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),Čen 10, 2019 v 10:17 PDT

Obrázek miminka pak doplnila popiskem, který mnohým fanouškům zamotal hlavu. „Psalm Ye,“ napsala stroze Kim. Většina jejích obdivovatelů ale měla jasno, jedná se s největší pravděpodobností o prostřední jméno. Pokud by tomu skutečně tak bylo, jeho celé jméno by znělo poněkud krkolomně: Psalm Ye West. Navíc by to bylo poprvé, co slavný pár přidělil jednomu ze svých dětí prostřední jméno. 

„Kanye se zaměřil na duševno v poslední době. Každé jméno jejich dětí má pro Kim a Kanyeho speciální význam. Psalm je tak dobrý odraz toho, kde se momentálně nacházejí. Navíc se na něm shodli,“ vysvětloval zdroj blízký hvězdnému páru magazínu People, proč se rozhodli pojmenovat miminko Psalm. Těžko říct, jestli si přidáním druhého jména „Ye“ nějak pomohli...

VIDEO: Kim Kardashianová poprvé ukázala třetí dítě! Ve videu své sestry Kylie.

Video
délka: 01:24

Kim Kardashianová poprvé ukázala třetí dítě! Ve videu své sestry Kylie. 

Fotogalerie
104 fotografií