Bývalý manažer Ivanny Bagové jí ukradl přístup k videoportálu youtube, kde měla zpěvačka nahraná všechna svá videa. Může si za to ale tak trošku sama, doplatila totiž na svou přehnanou důvěřivost. 

„Už více jak rok jsem bezmocná. Můj bývalý manažer za mě založil youtube kanál, kde mám nahrané veškeré své písně. Domluvili jsme se na tom, protože já nejsem příliš technicky zdatná," vysvětlovala zpěvačka slovenskému portálu topky.sk, jak k válce mezi ní a bývalým manažerem došlo. 

Ivannu by nikdy nenapadlo, že toho může někdy v budoucnu litovat, protože to brala jako výpomoc a do té doby o něm neměla důvod pochybovat. „Brala jsem to jako pomoc a nikdy by mě nenapadlo, že mě jednou bude vydírat, nebo mi kanál nevrátí," zoufá si bezradně blondýnka. 

Vzhledem ke své důvěřivosti se s manažerem domluvila pouze ústně, a tak si zadělala na velký problém. „O kanálu jsme měli jen ústní dohodu a já mu věřila. Všechno měl vyrovnané, a tak jsem si myslela, že po skončení spolupráce mi kanál jednoduše odevzdá, ale neudělal tak a požadoval ode mě čtyřmístnou sumu," rozčilovala se. Jelikož se nedomluvili, se svým novým týmem na něj podává žalobu. Mezitím si ale musela založit kanál nový. 

Fotogalerie
17 fotografií