„Ona ještě nikdy neviděla moře, tak ji vezmu na její první dovolenou v životě, zaslouží si to,“ má jasno Bagová, jakou radost udělá své matce, která je momentálně nezaměstnaná.

Bagová měla velmi krušné dětství. Vyrůstala na Ukrajině, pak emigrovali na Slovensko, kde její výchovu převzali prarodiče. Maminku viděla zřídkakdy a svého biologického otce dokonce nikdy. „Znám ho jen z vyprávění a prý jsem po něm zdědila hudební nadání. Ale je to pro mě uzavřená kapitola a nezajímá mě,“ prozradila Blesku Ivanna, která teď začíná nový život pod vedením Michala Davida.

Rytmus ji nemá rád

S koncem pěvecké soutěže jeho koučování zdaleka nekončí. Už před měsícem si hitmaker pojistil svoji svěřenkyni smlouvou. „Budu se snažit o to, abych z Ivanny udělal hvězdu, chci co nejdříve začít pracovat na cédéčku a videoklipu,“ vysvětlil Blesku David.

To, že Hlas Česko Slovenska vyhrála Bagová, bylo pro Michala Davida velkým zadostiučiněním. Po celou dobu soutěže se do Bagové drsně navážel Rytmus: „Zpívá jako padesátiletá tetka.“ Ivanna se nad to naštěstí povznesla. „Možná tušil, že zvítězím, a proto se mě snažil shazovat,“ míní Ivanna.

Fotogalerie
13 fotografií