Zpěvačka Alanis Morissetteová (44) je potřetí v jiném stavu. K tomu, aby všem svým fanouškům a mimo jiné i celému světu oznámila tuhle krásnou novinku, si vybrala instagram, kde sdílela působivý černobílý snímek, na kterém bylo jasně vidět nejen zpěvaččino pokročilé těhotenství, ale i její pracovní zápřah – podle všeho totiž doma pilně nahrávala další hit. Kromě nových songů by měla pracovat i na rockovém muzikálu Jagged Little Pill, vycházejícím ze zpěvaččina stejnojmenného alba. Ten by se měl tento rok objevit na Broadwayi.

Interpretka známých písní Ironic nebo Thank U a její manžel a životní partner, rapper Mario „Souleye“ Treadway (38), jsou již pyšnými rodiči dcerky Onyx (2) a syna Evera (8). Druhé těhotenství šťastná dvojice oznámila prostřednictvím roztomilého animovaného klipu, který pojednával o zpěvaččině životě. Ten končil pohledem na Alanis, Souleye a malého Evera – a ultrazvuk. Zpěvačka pak podstoupila poměrně neobvyklé těhotenské focení, místo klasické pózy á la Demi Moore s rukou přes ňadra se nechala nafotit nahá a pod vodou.

Krásná brunetka s širokým úsměvem se přitom po obou předchozích porodech nacházela v silné depresi, uzavřela se sama do sebe a odmítala komunikovat s okolím. „Byly dny, kdy jsem byla vysílená do té míry, že jsem byla sotva schopna pohybu. Ptala jsem se sama sebe, jestli má takový život vůbec smysl,“ svěřila se po narození Onyx půvabná Alanis v rozhovoru pro magazín People. S touto nečekanou „noční můrou“, jak svůj poporodní stav sama nazývala, bojovala neskutečných čtrnáct měsíců a musela dokonce brát antidepresiva. Tak do třetice všeho nejlepšího?

Fotogalerie
18 fotografií