To, že se Karl neukázal na dvou modních show Chanelu, všechny doslova paralyzovalo. Stalo se tak poprvé od doby, kdy se stal uměleckým ředitelem módního domu Chanel. Mnohé proto napadlo, že s návrhářem není něco v pořádku.

V minulosti totiž několikrát řekl, že navrhování módy je pro něj stejné jako dýchání. V oficiálním prohlášení tvrdil, že je unavený. Ve skutečnosti ho trápilo podlomené zdraví. V pondělí 18. února byl akutně hospitalizován v pařížské nemocnici a druhý den v noci zemřel. Podle deníku Daily Mail byla příčinou skonu rakovina slinivky.

Pravdou je, že Lagerfeld působil velmi vyčerpaně a neupraveně. Loni na podzim se objevil na veřejnosti zarostlý a s chybějícími zuby. Což u Karla bylo v minulosti nepředstavitelné. Vždy si zakládal na tom, že byl dokonale oblečený a upravený.

Ve filmovém dokumentu „Lagerfeld – důvěrné“ nechal nahlédnout do svého obřího černobílého šatníku a názorně předvedl, kolik času mu zabere oblékání. Už jen vybírání náramků a prstenů trvalo půl hodiny. Vše muselo ladit...

VIDEO: Topmodelka Kociánová: Ráda bych se vdávala! Ale musím počkat!

Video
délka: 00:32.64
Video se připravuje ...

Topmodelka Kociánová: Ráda bych se vdávala! Ale musím počkat! Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
44 fotografií