Bývalá hvězdička televizní stanice Disney Channel Selena Gomezová si loňský rok zrovna dvakrát neužila. Poté, co prodělala náročnou transplantaci ledviny, byla několikrát hospitalizována kvůli nízkému počtu bílých krvinek.

Častokrát musela vyhledat lékařskou pomoc po panických záchvatech a trápily ji také deprese a úzkosti, kterými trpěla po rozchodu se zpěvákem Justinem Bieberem (24). Na podzim skončila v psychiatrickém zařízení v East Coast, kde podstupovala dialektickou behaviorální terapii (což je léčba hraniční poruchy osobnosti).

Z léčebny vyšla v prosinci, snad jen trochu kulatější, než bývalo u štíhlé zpěvačky zvykem. Zatímco média informovala jenom o její nadváze a manželském štěstí jejího expřítele Biebera s modelkou Hailey Baldwinovou (22), Selena šla do sebe, začala pravidelně cvičit a chodit na dlouhé procházky. Výsledky sice zatím ještě nejsou moc vidět, ale je zcela zřejmé, že i s pár kily navíc se její psychický stav notně zlepšil. Na fotkách, které nejnověji sdílela na sociální síti, totiž vypadala velice zdravě a hlavně šťastně.

„Moje nejlepší kamarádka se bude vdávat, takže jsme to oslavily! Budoucí paní Lopezová,“ napsala Selena na Instagram k sérii snímků, na nichž se láskyplně objímá se svými přítelkyněmi. Po boku svých nejbližších se nestyděla ukázat ani v bílých dvojdílných plavkách a zřejmě jí vůbec nevadilo, že vedle útlých přítelkyň vypadá jako obryně Stáňa.

Fotky během čtyřiadvaceti hodin nasbíraly víc než 12,5 milionu „lajků“ – a není se čemu divit – krásná zpěvačka a herečka vždycky platila za královnu instagramu. A to i přesto, že ji minulý rok po vynucené pauze z trůnu sesadil Cristiano Ronaldo (34), fotbalista toho času hájícího barvy Juventusu Turín.

VIDEO: Video z turné Seleny Gomezové

Video
délka: 00:51.62

Video z turné Seleny Gomezové Instagram.com/selenagomez

Fotogalerie
44 fotografií