Mladý pár bude letos slavit své první společné Vánoce. Přece jenom jsou spolu teprve krátce, dohromady se dali na začátku léta, v létě šokovali oznámením svého zasnoubení a v září údajně Justin pojal krásnou dceru slavného herce Stephena Baldwina (52) za svou choť. V Beverly Hills v Kalifornii se před hotelem Montage, kde jsou momentálně ubytováni, od sebe tihle dva zamilovaní puberťáci nemohli odtrhnout a neustále se oždibovali.

Zatímco čekali na vůz, střihli si vedle sebe několik tanečních kreací a pak se jeden ke druhému přitiskli. Vzájemné něžnosti pak nebraly konce. Že by okatá demonstrace, jak je všechno v pořádku a vše klape tak, jak má? Fotografů okolo si přitom byli moc dobře vědomi a nikterak se před nimi neschovávali. Justin měl sice na hlavě kšiltovku, ale štítkem dozadu, a půvabná modelka zase na ulici zářila v nadčasovém kabátě barvy velbloudí srsti. Její tvář navíc nenesla žádné stopy make-upu, což jen podtrhovalo její přirozenou krásu.

Majitelka luxusní postavičky, která 22. listopadu oslavila své 22 narozeniny, se krátce předtím, tedy v neděli, pochlubila na sociální síti momentkou ze své první módní exhibice pro Versace. „Dneska poprvé,“ napsala k nádhernému snímku z přehlídkového mola a zároveň se na Instagramu přejmenovala na Hailey Bieber, což mezi všemi jejími i Justinovými fanoušky opět vyvolalo celou řadu nezodpovězených otázek. Stále totiž není jasné, zda se tahle dvojice doopravdy vzala či ne…

Fotogalerie
31 fotografií