Jen pár hodin poté, co médii prolétla informace o hospitalizaci Seleny Gomez, byl Justin zastižen bulvárními novináři ve slabé chvilce. Seděl v autě vedle své manželky Hailey, hlavu v dlaních a plakal. Hailey na něj téměř znuděně hleděla, zřejmě je na Justinovy emocionální výkyvy již zvyklá. Dvojice pak zamířila rovnou k Justinovu pastorovi, jehož rady zpěvák často vyhledává. Naposledy se v jeho kostele v Los Angeles objevil ve středu večer. Podle očitých svědků sem Justin přijel rozcuchaný a v odrbané růžové mikině působil jako bezdomovec. Dorazil bez Hailey, zato s několika přáteli, se kterými se po zbožném rozhovoru s farářem dlouze objímal.

Podle zdroje blízkého zpěvákovi má údajně jeho bývalá přítelkyně stále důležité místo v jeho srdci. „Ať už se mezi nimi stalo cokoliv, Justin pořád chce pro Selenu to nejlepší,“ řekl zdroj reportérům. Není divu, že je k sobě pořád poutají vřelé city, pár snů se rozešel teprve na jaře, zhruba v březnu. Kdy přesně se jejich vztah rozpadl, to se říct skutečně nedá, dvojice se neustále rozcházela a zase dávala dohromady. V červnu Justin začal randit s dcerou herce Stephena Baldwina (52) Hailey, v červenci ji požádal o ruku a v záři ji pojal za svou choť. Selena mezitím jen chřadla a chřadla.

S psychickými problémy se však potýkala už v době, kdy ještě tvořila pár s Bieberem. Zpěvák ji údajně velmi podporoval, když na začátku tohoto roku nastoupila na dvoutýdenní léčebný program depresí a úzkostí. Poté co Selena v loňském roce prodělala náročnou transplantaci ledviny, byla poslední dobou několikrát hospitalizována kvůli nízkému počtu bílých krvinek. Naposledy musela vyhledat lékařskou pomoc po panickém záchvatu a v současné době se nachází v psychiatrickém zařízení v East Coast, kde podstupuje dialektickou behaviorální terapii (což je léčba hraniční poruchy osobnosti). V tuto chvíli by už Gomezové mělo být podstatně lépe, od sociálních sítí si však radši udržuje odstup…

Video
délka: 00:10.03

Justin Bieber se rozplakal na udílení MTV Music Video Awards. Youtube

 

Fotogalerie
20 fotografií