Nádherná blond herečka Jennifer Lawrenceová již není k mání! Představitelka Katniss Everdeenové z populární ságy Hunger Games překvapila a možná i trochu zklamala všechny své fanoušky oznámením, že se rozhodla provdat za sympatického obchodníka s uměním a ředitele galerie Gladstone 64 Cooka Maroneyho (34).

Pár spolu sice tvoří teprve půl roku, zdá se ale, že je to láska jako trám. Možná na tom hraje velkou roli i fakt, že je Maroney mužem stojícím mimo světla ramp, zatímco předtím Jennifer randila jenom se samými celebritami. Po předchozích zkušenostech, kdy sexy herečka své vztahy prožívala doslova a do písmene veřejně, je nyní mnohem více tajnůstkářská a své sladké tajemství svěřila až magazínu People.

V New Yorku byly tyhle dvě hrdličky naposledy spatřeny tento víkend a podle očitých svědků se hollywoodské hvězdě leskl na prstu obrovský kámen. K zásnubám došlo v luxusní francouzské restauraci Raoul’s v New Yorku. „Lawrencová měla na ruce výrazný prsten s velikým kamenem. Zcela očividně to tam oslavovali a všichni o tom mluvili, i když seděli u stolu v rohu,“ prozradil jeden z návštěvníků prestižního podniku Harpers Bazaar.

Mezi její expartnery patřil například režisér Darren Aronofsky (49), s nímž se dala dohromady při natáčení kontroverzního snímku „Matka!“, herecký kolega z X-Menů Nicholas Hoult (29) nebo zpěvák Coldplay Chris Martin (41), bývalý manžel herečky Gwyneth Paltrowové (46).

„Stále se přátelím se svými bývalými partnery,“ prohlásila vždy bezprostřední Lawrenceová při rozhovoru pro britský Mirror. „Všichni totiž byli úžasní.“ Tak snad takhle nebude za pár měsíců hovořit i o Maroneym, až se jí po pár měsících společného života okouká...

VIDEO: Trailer k filmu Hunger Games, kde Jennifer Lawrencová ztvárnila hlavní roli

Video
délka: 02:35.15

Trailer: Hunger Games /Youtube/

Fotogalerie
38 fotografií