V lásce to má Petra jako na horské dráze. V průběhu loňského roku začala nosit zásnubní prsten, to když ji o ruku požádal předchozí přítel Alejandro Grimaldi.

Tajnůstkářská modelka dokonce šperk nosila na druhé ruce, aby ji neprozradil. Jenže v listopadu ho sundala a o týden později už řádila v luxusním letovisku právě s Benjaminem. Od té doby se do Tulumu, kde jí je evidentně nejlépe, stále vrací, a společně s Benjaminem se v něm na Instagramu označila i v uplynulých dnech.

Nejsou to ovšem první zrušené zásnuby nejslavnější české topmodelky. Před Grimaldim randila s významným losangeleským podnikatelem, předtím měla dlouhý románek s ministerským předsedou Haiti Laurentem Lamothem (46) a ještě před ním zrušila zásnuby s nevěrným zpěvákem Jamesem Bluntem (44). O prvního snoubence, britského módního fotografa Simona Atleeho, ji připravila tragédie (†33). V roce 2004 zahynul pod vlnou tsunami v Thajsku, o život málem tehdy přišla i Petra.

Larretche je pro Němcovou také dobrá partie. Je ředitel vlastní marketingové agentury CometLife, podniká v nemovitostech i showbyznysu.  V minulosti pracoval pro společnosti jako Warner Bros, Sony nebo Bacardi Martini. 

VIDEO: Petra Němcová na filmovém festivalu v Cannes

Video
délka: 01:02.44

Petra Němcová na filmovém festivalu v Cannes youtube.com/StormShadowCrew/BPŽ

Fotogalerie
78 fotografií