Celosvětově známá kráska má zřejmě v lásce pořádnou smůlu. Podle zahraničních médií totiž nyní odvolala své zasnoubení s partnerem Alejandrem Grimaldim. „Byl to civilní rozchod. Nadále zůstávají přáteli," uvedl pro Page Six zdroj blízký bývalému páru, který spolu už delší dobu žil v různých koutech světa a zasnoubil se v létě 2017.

Jenže na veselku nedošlo. Ostatně to už je zřejmě Petřin osud, jelikož vdaná zatím nebyla nikdy, ale zásnubní prstýnek už nosila třikrát. Kromě Alejandra na žádost o ruku nejprve kývla v roce 2012 také anglickému herci Jamie Belmanovi (33).

Krátce nato si ale dvojice řekla sbohem. Němcová chodila (či prožila aférky) i s řadou známých osobností, například zpěvákem Jamesem Bluntem (44) či herci Brucem Willisem (63) a Seanem Pennem (58), ovšem na vdavky s nimi nepomýšlela.

Před lety ale chtěla svůj život spojit s fotografem Simonem Atlee (†33), jenže jejich lásku přetrhla tragédie. V roce 2004 Simona zabila v Thajsku vlna tsunami. Sama modelka tehdy přežila jen zázrakem a ještě dlouho pak ležela v nemocnici s vážnými zraněními. Možná právě smutný konec lásky s prvním snoubencem je důvodem, proč Petra s veselkou stále otálí. 

VIDEO: Petra Němcová na filmovém festivalu v Cannes

Video
délka: 01:02.44

Petra Němcová na filmovém festivalu v Cannes youtube.com/StormShadowCrew/BPŽ

 

 

Fotogalerie
89 fotografií