Herec, pocházející původně z Londýna, se mezi hollywoodskou smetánku vyšvihnul hlavně svým účinkováním ve dvou komiksových adaptacích, nejprve si střihnul roli Banea v batmanovském snímku Temný rytíř povstal Christophera Nolana (48), poté získal hlavní part Venoma ve stejnojmenném filmu. Mimo to sklidil obdiv i za roli Šíleného Maxe a zazářil ve dvojroli kriminálníka v životopisném snímku Legendy zločinu. Kromě úspěchů na stříbrném plátně se mu daří i v soukromém životě – podle časopisu People se nyní stal potřetí otcem.

Tomovi Hardymu jeho druhá manželka, krásná herečka Charlotte Riley (37), v těchto dnech údajně porodila jejich druhé společné dítě. Prvního potomka přivítali na tomto světě v říjnu 2015, slavný herecký pár však dosud neprozradil ani jméno, ani pohlaví svého děťátka. Nejinak tomu bude pravděpodobně i s tímto novorozeňátkem – a to i přesto, že se krátce po jeho narození rozkřiklo, že jejich miminko je chlapeček a jmenuje se Forrest. Tyto informace ale trojnásobný otec Hardy záhy označil jako nepravdivé.

Z předchozího manželství s filmovou producentkou Sarah Ward má Hardy ještě syna Luise Thomase (10).

Tom Hardy poznal svou současnou partnerku velice příhodně během natáčení, zahráli si spolu ústřední dvojici osudových milenců v britské klasice od Emily Brontëové nazvané Bouřlivé výšiny. Tehdy mezi nimi přeskočila pověstná jiskra a po několika letech randění si nakonec řekli své ano. Hardy a jeho paní patří mimochodem mezi blízké přátele prince Harryho (34) a Meghan Markle (37), a nechyběli proto ani na jejich svatbě. Tam vlastně půvabná Charlotte poprvé ukázala těhotenské bříško.

VIDEO: Trailer k filmu Venom

Video
délka: 02:42.07

Venom: Temnota pohltí Toma Hardyho v novém filmu z dílny Marvelu. Falcon

Fotogalerie
24 fotografií