Když v roce  1994 mladičká Mariah s Walterem tuhle písničku psali, nejspíš ani jeden z nich netušil, že je bude živit i o více než dvacet let později. All I Want For Christmas spousta lidí považuje za nejzdařilejší vánoční vypalovačku. Jakmile zaslechnou její tóny, okamžitě z krabic vybalují vánoční dekorace a chystají hrnky se svařeným vínem. Patří prostě k sváteční pohodě stejně jako dobré cukroví.

Možná si teď se slzou (smíchu) v oku vybavíte rozjařené kolegy, kteří po půlnoci na firemním večírku pějí společně s naší vnadnou pěnicí, že vše, co k Vánocům chtějí, jste vy. Je to v pořádku, v tomto ročním období se toho snese o něco víc.

Kolik si díky tomuto hitu letos Mariah připsala na účet? Server Prezzybox tvrdí, že to bylo téměř 18 milionů korun! Celkem slušná suma za čtyřiadvacet let starou píseň, co říkáte? Ale ještěže tak, protože tato pěvecká diva neměla svůj nejlepší rok. Koncertní turné, které plánovala na prosinec, se nevyprodalo tak, jak očekávala, o tisíce lístků jaksi nebyl zájem... Nu, ale Mariah se z toho hroutit nemusí, zdá se, že z odlesků bývalé slávy se dá pořád ještě slušně uživit.

Fotogalerie
29 fotografií