Katherine Waterston si vybrala skutečně speciální příležitost, aby celému světu oznámila, že je těhotná – na premiéře svého nejnovějšího filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny byla v kanárkových šatech zkrátka k nepřehlédnutí. Její klenutý pupíček okamžitě upoutal nejen všudypřítomné novináře, ale i některé její herecké kolegy. Ezra Miller a Alison Sudol (33) se nedokázali od jejího bříška odtrhnout a dokonce jej neustále hladili.

A přitom na předpremiéře 8. 11., jenom několik dní nazpátek, na sobě Waterston měla šaty natolik podivného balonového střihu, že její pokročilé těhotenství umně maskovaly a nikoho by ani nenapadlo, že je herečka (ve svém věku poprvé) v jiném stavu. A podle nadšených reakcí jejích hereckých partnerů to zřejmě bylo velkým překvapením i pro ně.

Představitelka Tiny Goldsteinové rozhodně patří mezi ty ženy, kterým gravidita sluší. Nedá se však očekávat, že by sympatická brunetka plánovala kvůli svému prvorozenému potomkovi nějak dlouhou mateřskou dovolenou. Třetí díl z kouzelnického světa Mloka Scamandera by měl sice vstoupit do kin až za dva roky, v příštím roce by se ale Waterston měla objevit ve dvou dalších snímcích, dobrodružném dramatu Amundsen a sci-fi Fluidic.

Video
délka: 03:50.94

Nejočekávanější film roku, Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, se blíží. Vertical Ent., Warner Bros.

Fotogalerie
32 fotografií