Ten si tedy umí vychutnat život! Sotva zhasnou světla kamer osmidílného mysteriózního seriálu Carnival Row, který od minulého týdne natáčí v Praze, vyráží herec známý z Pirátů z Karibiku za zábavou. To, co někdo nezažije za celý rok, herec zvládl během 24 hodin.

Před večerem v baru se vyhlášený hezoun rozhodl protáhnout tělo na kole. To by ale nebyl Bloom, aby si nepůjčil něco speciálního! Pro ranní 60kilometrovou projížďku kolem Vltavy si vybral unikátní karbonový bicykl české firmy Festka, jehož pořizovací cena se pohybuje kolem 300 000 Kč! Stroj si byl dokonce na Vinohradech v sídle firmy osobně vyzvednout!

Hned, co ze sebe spláchl pot z cyklistického výšlapu, rozhodl se vyzkoušet novou asijskou restauraci poblíž Náplavky a Rašínova nábřeží. Místo taxíku mu ale před hotel přistavili elektrický supersport BMW i8, který vyjde skoro na čtyři miliony. Podle očitých svědků si s řízení hlavu zrovna nedělal. „Viděl jsem ho, jak projel kolem Tančícího domu na červenou,“ popsal nám jeho zběsilou jízdu svědek. Skoro dvě hodiny pak strávil v restauraci, kde krom vínka degustoval i únětické pivo. Ani potom ale nenastal čas pro návrat do hotelu. Bloom zamířil za noční zábavou do jednoho z vyhlášených pražských klubů.

Lucie Koňaříková: Tajná dohoda s hercem

Na kole se proháněl s bývalou moderátorkou Lucií Koňaříkovou Salamé (33). „Ano, je to pravda. Známe se, ale slíbila jsem, že víc neřeknu,“ sdělila Blesku tajuplně. Česká kráska hollywoodského herce zná přes svého libanonského manžela Fadyho Salamé, jehož producentská firma hollywoodské natáčení v Česku často zaštiťuje.

Pirát na pivu: Orlando Bloom v Praze zašel na véču do hospody!

Video
délka: 00:36.27

Pirát na pivu: Orlando Bloom v Praze zašel na véču do hospody! Martin Hykl

Fotogalerie
58 fotografií