Zpěvačka a představitel Willa Turnera v Pirátech z Karibiku tvořili pár zhruba rok. V jednom kuse se líbali, drželi za ruce, zkrátka dokonalé vrkající hrdličky. Dokonce spolu strávili i dovolenou, během níž byl Bloom vyfocen, jak beze studu odhaluje své mužství.

Letos v únoru se ale v zahraničních médiích začaly objevovat informace o jejich rozchodu. Ovšem už jejich tehdejší oficiální vyjádření naznačovalo, že nic nemusí být definitivní. „Než se objeví nějaké spekulace a nepřesnosti, rádi bychom sdělili, že Orlando a Katy si po vzájemné dohodě dávají od sebe pauzu, aby každý z nich měl čas sám pro sebe,“ citoval mluvčího známé dvojice US Weekly.

Teď se zdá, že jedna z nejznámějších dvojic Hollywoodu už pauzu ukončila a usmířila se. V sobotu večer byli totiž Katy s Orlandem společně spatřeni na charitativním koncertu Eda Sheerana (26). Oba se sice snažili být nenápadní a maskovali se kšiltovkami, své skalní fanoušky ale stejně neoblafli.

Zatímco se k sobě něžně tulili v losangeleské hale Staples Centre a užívali si koncert, všímavý divák je vyfotil a snímky zveřejnil na internetu. „Pořád se objímali, a dokonce i líbali. Celý večer mu seděla na klíně,“ popisovali ostatní diváci na sociálních sítích. Z toho je očividné, že se tu bývalí milenci asi jen tak náhodou nepotkali. Navíc po skončení koncertu Perry naskočila na hercovu motorku a odjela s ním pryč.

VIDEO: Návštěvy koncertů si dvojice zřejmě velmi oblíbila, už dříve je spolu paparazzi nachytali na vystoupení Adele.

Video
délka: 01:10
720p 480p 360p 240p

Katy Perry na záznamu paparazzi odchází z koncertu Adele, kde měli společné rande. youtube

Fotogalerie
65 fotografií