Když Justin Bieber přijel do Barcelony, aby zde předvedl svůj koncert, jeho auto v davu nadšených fanoušků zpomalilo. Justin měl stažené okýnko a jeden z chlapců mu okýnkem strčil hlavu do auta. Na videu z místa je vidět, že fanouškovi Justin něco říká. Nakonec mu však dal pěstí do obličeje.

Tmavovlasý fanoušek byl z Justinovy reakce evidentně v šoku a pobíhal kolem. Až jeho krvácení zaregistrovaly dívky, které se mu pak na zranění dívaly. Ostatní si ale incidentu nevšimli. Byli až moc plni euforie z příjezdu jejich hvězdy.

Justin Bieber je zvláštní osobnost světového šoubyznysu. Má za sebou nespočet průšvihů. Od svlékání se na veřejnosti až po přechovávání drog. Teď si na své konto může připsat i mlácení fanoušků. Za toto by měl zraněnému chlapci nejspíš zazpívat svůj hit Sorry s osobním věnováním...

Něco podobného se Justinovi stalo už v roce 2014, kdy byl ve stejné restauraci na Ibize jako Orlando Bloom a Leonardo DiCaprio. Ten zpěváka od sebe rukou odehnal a Justin chtěl proto vyprovokovat bitku. Orlando mezi zpěváka a DiCapria skočil a dal mu pěstí.

Fotogalerie
44 fotografií