Bylo to v neděli na slavnostním večírku, který pořádal právě David Beckham se svou ženou na počest nedávno vzniknuvší nové značky jeho vlastní whiskey Haig Club. Mezi pozvanými byli také jeho dva neméně slavní kamarádi. Guy Ritchie právě spot na nový drink s Beckhamem režíroval a Tom Cruise byl zrovna ve městě, protože natáčí páté pokračování slavné Mission Impossible.

A když se tak pěkně sešli, dali si spolu selfie, která jako by byla vystřižená právě z tohoto akčňáku. Všichni tři vylezli až na samý vršek Wellingtonova oblouku a tam se fotili. David Beckham výslednou fotku napostoval na svůj Facebook s popisem: „Tady je obrázek s mými drahými kamarády Guyem Ritchiem a Tomem Cruisem z mé londýnské party.“ Fotka, ze které vůbec nebyla nadšená jeho manželka Victoria, jež party opouštěla s nakvašeným výrazem, nasbírala během necelých 21 hodin přes čtvrt milionu lajků.

Ačkoli jsou všichni tři na fotce vysmátí, snímky, které zachycují, jak se „kluci“ ve výšce na oblouku fotili, nahánějí husí kůži. Je na nich vidět také příslušnice něžného pohlaví. Za režisérem Ritchiem se nahoru vyškrábala i jeho snoubenka. Akční hrdina Cruise dokonce zamával všem dolů.

Na Beckhamově party se to slavnými obličeji jenom hemžilo. Hvězda seriálu Luther, herec Idris Elba, manžel Eltona Johna David Furnish nebo manželka slavného kuchaře Gordona Ramseye Tana měli naštěstí tolik rozumu, že nikam do výšek nešplhali.

Fotogalerie
17 fotografií