Proč zpěvačka s nezapomenutelným hlasem zemřela nebylo dodnes vyřešeno. Spekulovalo se ale, že ji zabily drogy, kterým Whitney holdovala velkou část života. Podle amerického detektiva Paula Huebla však byla Whitney Houston zavražděna. Detektiv se rozhodl zveřejnit důkazy, včetně CCTV záběrů, poukazující na plánovanou smrt zpěvačky. „Mám důkazy, které poukazují na to, že Whitney byla obětí útoku dvou mužů, kteří byli vysláni na vyřízení dluhů, které zpěvačka měla za drogy,“ nechal se slyšet detektiv Huebl.

Popová diva měla drogovým dealerům dlužit v přepočtu zhruba 30 milionů korun. I přesto, že policejní spisy uvádějí, že v jejím případě nebyly nalezeny žádné stopy po útoku, šrámy na jejím těle tento fakt vyvrací.  „Na těle Whitney byly klasická zranění, které si musela způsobit, když bojovala o svůj život,“ uvedl Huebl v magazínu US today.

Také přišel s tvrzením, že v hotelu Beverly Hilton, kde byla Whitney nalezena byli spatřeni dva nápadní muži, kteří se ke zpěvačce snažili dostat. V den její smrti její údajní vrazi vnikli do jejího pokoje a podle kamerových záznamů byli znovu spatřeni až za 45 minut.

Nicméně report z toxikologie uvádí, že zpěvačka zemřela na předávkování kokainu v kombinaci se srdeční chorobou.   

Fotogalerie
3 fotografie