Česká televize v pondělí představila kompletní seznam profesionálních tanečníků, ale hlavně také známých tváří, kteří si v letošním 12. ročníku zatančí. A jsou to samá zvučná jména. 

Na parket se tentokrát dostanou samé ženy, které nemají s pohybem problém. Co ale některé může dost potrápit, jsou podpatky. Taková Iva Kubelková (45) či zpěvačka Tereza Mašková (27) jsou na střevíce zvyklé. Obě totiž přišly na tiskovou konferenci v botách na vysokém podpatku. 

Ale třeba Eva Adamczyková, olympijská vítězka a snowboardistka, na podpatcích zřejmě tolik neválí. Raději si hoví v teniskách, ostatně také v nich přišla mezi ostatní účastníky. A nebyla sama. V mohutných keckách přišla také droboučká herečka Darija Pavlovičová. Na vysoké podpatky není zvyklá ani herečka Ivana Chýlková (59). Ta sice na tiskovku obula kozačky, ale jen s nepatrným podpatkem.

Jenže dámy si budou muset na novou obuv brzy zvykat. Čekají je totiž náročné tréninky, kdy budou hodiny a hodiny trávit na parketu v tanečních střevících. A to pak bude puchýřů a spotřebovaných náplastí. Není divu, že si své paty a prsty u nohou Adamczyková s Pavlovičovou a Chýlkovou chrání v pohodlných botách, dokud je čas. 

Video
délka: 03:22.08
Video se připravuje ...

Tanečník Marek Dědík: Do další StarDance by šel hned, ale už ne na parket! Markéta Reinischová

Fotogalerie
48 fotografií