Tereza byla pozitivně testovaná na covid týden po prvním živém vysílání StarDance a druhé kolo místo ní odmoderoval Aleš Háma (48). 

Opravdu jsem o takové prvenství nestála, ale stalo se. Pár dní jsem z toho byla špatná po psychické stránce, že zrovna já si vytáhla černého Petra a musí se kvůli mě vše překopat. Dávala jsem si to za vinu, ale jak se ukázalo, tak když se chce, všechno jde. Bohužel pak onemocněli další a další, a zase všechno bylo jinak. Doufám, že už to dotáhneme do šťastného konce,“ svěřila se Blesku moderátorka taneční soutěže. 

Ale jednu výhodu to mělo, poprvé v životě jsem viděla StarDance doma v televizi a  opravdu smekám. Je to skvělý pořad a chápu, že je tak oblíbený,“ dodala s úsměvem Kostková

VIDEO: Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou!

Video
délka: 06:04.84
Video se připravuje ...

Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Stardance za dvě kola končí a bude znám nový král nebo královna tanečního parketu. Bohužel covid dál řádí, minulé kolo bylo bez dvou sboristů a museli je nahradit kolegové. Ale kdo by nahradil Marka Ebena, kdyby byl pozitivně testován? 

Tak tohle je ten nejčernější scénář, který si ani nechci připustit. Jestli má televize nějakou variantu, netuším, ale budu se modlit, aby jí nemuseli hledat. Marek je pilíř pořadu,“ tvrdí Tereza, která společně se svou maminkou Carmen Mayerovou příští rok v létě bude součástí Letní scény Divadla Kalich Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží. Dámy se představí v komedii Na útěku. 

Fotogalerie
70 fotografií